Logo

Me mõistame, et teie privaatsus on väga oluline, ja võtame seda tõsiselt. See privaatsuseeskiri kirjeldab Suhtlus põhimõtteid ja protseduure teie teabe kogumiseks, kasutamiseks ja avalikustamiseks, kui kasutate Suhtlus teenust.

Me ei kasuta ega jaga teie teavet kellegagi, välja arvatud käesolevas privaatsuspoliitikas kirjeldatud viisil.

Teabe kogumine ja kasutamine

Kogutud teabe abil analüüsime teenuse kasutamist, diagnoosime teenuse või tehnilisi probleeme, säilitame turvalisuse, isikupärastame sisu, salvestameme teavet, mis aitab teil oma kontole tõhusalt juurde pääseda, jälgime selliseid koondsuurusi nagu külastajate koguarv, liiklus ja demograafilised muutused ja jälgige kasutaja sisu ja kasutajaid vastavalt vajadusele, et järgida digitaalse aastatuhande autoriõiguse seadust ja muid kohaldatavaid seadusi.

Kasutaja edastatud teave:

Kui registreerute teenuse kasutajakonto, annate meile enda kohta teavet, näiteks oma nime ja e-posti aadressi.

Teie nimi ja muu teave, mille valite oma profiilile lisamiseks, on teenuses nähtav. Võime teie e-posti aadressi kasutada teile teenustega seotud teadete saatmiseks.

Lehel Seaded saate kontrollida teatud teenusega seotud teadete vastuvõtmist. Samuti võime teie kontaktteavet kasutada turundussõnumite saatmiseks. Kui te ei soovi selliseid sõnumeid saada, võite sellest loobuda, järgides sõnumis toodud juhiseid.

Kui kirjutate meile e-posti teel, võime teie e-kirjade sisu, e-posti aadressi ja meie vastused säilitada.

Samuti annate meile teavet teenusesse postitatud kasutaja sisus. Teie postitused ja muud kaastööd teenuses ning nende metaandmed (näiteks kui te need postitasite) on teenuses koos teie nimega avalikult nähtavad (kui teenus ei luba teil anonüümselt postitada). Seda teavet võivad otsida otsingumootorid ja vastavalt mu teenusetingimustele võib seda mujal veebis avaldada.

Kui otsustate sõbra kutsumiseks  kasutada meie kutseteenust, küsime teilt selle inimese e-posti aadressi ja saadame meilisõnumi automaatselt. Salvestame selle teabe selle e-kirja saatmiseks, teie sõbra registreerimiseks, kui teie kutse vastu võetakse ja meie kutseteenuse edukuse jälgimiseks.

Küpsised:

Kui kasutate teenust, võime saata teie arvutisse ühe või mitu "küpsist" - väikest andmefaili -, et teie brauser saaks ainulaadselt tuvastada ja lasta Suhtlusel aidata teil kiiremini sisse logida ja hõlbustada saidi kaudu liikumist.

Küpsis võib edastada meile anonüümset teavet selle kohta, kuidas te teenust sirvite, kuid ei kogu teie kohta isiklikku teavet.

Püsiv küpsis jääb teie arvutisse ka pärast brauseri sulgemist, nii et teie brauser saaks seda kasutada järgmistel teenuse külastustel. Püsivaid küpsiseid saab teie veebibrauseri juhiseid järgides eemaldada.

Seansiküpsis on ajutine ja kaob pärast brauseri sulgemist. Võite oma veebibrauseri lähtestada, et keelduda kõigist küpsistest või näidata küpsise saatmise aega.

Kuid mõned teenuse funktsioonid ei pruugi korralikult töötada, kui küpsiste vastuvõtmise võime on keelatud.

Logifailid:

Brauser salvestab logifailide teabe automaatselt iga kord, kui veebilehele pääsete.

Teenuse kasutamisel salvestavad meie serverid automaatselt teatud teabe, mille teie veebibrauser iga veebisaidi külastamisel saadab. Need serverilogid võivad sisaldada sellist teavet nagu teie veebipäring, Interneti-protokolli ("IP") aadress, brauseri tüüp, viitavad / väljumislehed ja URL-id, klikkide arv, domeeninimed, sihtlehed, vaadatud lehed ja muu selline teave.

Kolmandate osapoolte teenused:

Teenuse kasutamise mõistmiseks võime kasutada Google Analyticsit. Google Analytics kogub veebisaidi päringu osana teie brauseri saadetud teavet, sealhulgas küpsiseid ja teie IP-aadressi.

Seda teavet saab ka Google Analytics ning nende kasutamist reguleerivad nende privaatsuseeskirjad.

Kuidas me teie teavet jagame

Isiku tuvastatav teave:

Teenuse osutamiseks võime teie isikut tuvastavat teavet jagada kolmandate osapooltega. Kui me seda teeme, on selline privaatsuspoliitika seotud teie teabe sellise kasutamisega kolmandate isikute poolt.

Me võime isikuandmeid salvestada kohtadesse, mis ei kuulu Suhtluse otsese kontrolli alla (näiteks serverites või andmebaasides, mis asuvad koos hostiteenuse pakkujatega).

Võime teie teavet teie nõusolekul jagada või avaldada, näiteks kui otsustate teenusele sisse logida kolmanda osapoole teenuse kaudu. Me ei saa kontrollida, kuidas kolmandad isikud teie teavet kasutavad.

Suhtlus võib avaldada teie isikuandmeid, kui seda nõuab seadus või kohtukutse või kui me usume, et on mõistlikult vaja täita seadusi, määrusi või õigusnõudeid; kaitsta iga inimese turvalisust; tegeleda pettuste, turvalisuse või tehniliste probleemidega või kaitsta Suhtluse õigusi või vara.

Isikut tuvastamatu teave:

Võime jagada huvitatud isikutega mitteidentifitseeritavat teavet (näiteks anonüümsed kasutusandmed, viitamis- / väljumislehed ja URL-id, platvormi tüübid, klikkide arv jne), et aidata neil mõista teatud Suhtlus teenuste kasutusharjumusi.

Suhtlus võib lubada kolmanda osapoole reklaamiserveritel või reklaamivõrkudel teenuses reklaamide esitamist.

Need kolmanda osapoole reklaamiserverid või reklaamivõrgud kasutavad tehnoloogiat, et saata otse teie brauserisse Suhtluses ilmuvaid reklaame ja linke.

Kui see juhtub, saavad nad automaatselt teie IP-aadressi. Nad võivad oma reklaamide tõhususe mõõtmiseks ja reklaamisisu isikupärastamiseks kasutada ka muid tehnoloogiaid (näiteks küpsiseid, JavaScripti või veebimajakaid).

Suhtlus ei edasta nende kolmandate osapoolte reklaamiserveritele ega reklaamivõrkudesse isikut tuvastavat teavet ilma teie nõusolekuta. Pange tähele, et kui mõni reklaamija palub Suhtlusel näidata reklaami teatud sihtrühmale ja te vastate sellele, võib reklaamija või reklaamiserver järeldada, et te vastate selle vaatajaskonna kirjeldusele, kuhu nad üritavad jõuda.

Suhtlus privaatsuseeskirjad ei kehti kolmandate osapoolte reklaamijate tegevuse kohta ja me ei saa neid kontrollida. Lisateabe saamiseks tutvuge selliste reklaamijate vastavate privaatsuseeskirjadega.

Kuidas me teie teavet kaitseme

Teie isikliku teabe terviklikkuse ja turvalisuse säilitamiseks kasutame äriliselt mõistlikke füüsilisi, juhtimis- ja tehnilisi kaitsemeetmeid.

Me ei saa siiski tagada ega garanteerida Suhtlusele edastatud teabe turvalisust ega garanteerida, et teie teenusele osutatavale teabele ei pääseta ligi, seda ei saa avaldada, muuta ega hävitada meie füüsiliste, tehniliste või halduseeskirjade rikkumisega.

Teie valikud teie teabe kohta

Muidugi võite keelduda teenuse kaudu isikut tuvastava teabe esitamisest, sel juhul ei pruugi Suhtlus osutada teile teatud teenuseid.

Oma konto andmeid ja e-posti eelistusi saate igal ajal värskendada või parandada, logides oma kontole sisse.

Lingid teistele veebisaitidele

Me ei vastuta teenusega lingitud või teenusest lingitud veebisaitide tavade ega nendes sisalduva teabe või sisu eest. Pidage meeles, et kui kasutate teenusest teisele veebisaidile minemiseks linki, ei kehti meie privaatsuseeskirjad enam.

Teie sirvimisel ja suhtlemisel mis tahes teisel veebisaidil, sealhulgas nendel, millel on link meie veebisaidil, kehtivad selle veebisaidi oma reeglid ja eeskirjad.

Meie privaatsuspoliitika muudatused

Kui muudame oma privaatsuseeskirju , postitame need muudatused sellel lehel, et hoida teid kursis, millist teavet me kogume, kuidas me seda kasutame ja mis asjaoludel võime selle avalikustada. Selle privaatsuspoliitika muudatused jõustuvad hetkel kui need sellele lehele postitatakse.